DIS-Norge
 
  English Norsk  

Historiske styrer i Slekt og Data Buskerud

Tidligere styrer i Slekt og Data Buskerud (Revidert 24.04.2012, revidert 25.08.2016) 

År Funksjon Navn   År Funksjon

Navn

1999 Leder Remi Pedersen   2000 Leder Remi Pedersen
  Nestleder Sidsel Gravemoen     Nestleder Bjørn Aas
  Kasserer Bjørn Holthe     Kasserer Bjørn Holthe
  Sekretær Gunnar Jacobsen     Sekretær Gunnar Jacobsen
  Styremedlem Petter Langum     Styremedlem Petter Langum
  Varamedlem Wehche Thorud     Varamedlem Karsten Lien
  Varamedlem Gerd Ødegaard        
             
2001 Leder Bjørn Aas   2002 Leder Remi Pedersen
  Nestleder       Nestleder  
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Steinar Winnem
  Styremedlem Lillian Ryan Aasekjær     Sekretær Ellen Gilhuus
  Styremedlem Karl Kristian Valerius Nielsen     Styremedlem Lillian Ryan Aasekjær
  Varamedlem Karsten Lien     Styremedlem Karl Kristian Valerius Nielsen
          Varamedlem Jan Ivar Pedersen
             
2003 Leder Remi Pedersen   2004 Leder Remi Pedersen
  Nestleder       Nestleder  
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Steinar Winnem
  Sekretær Ellen Gilhuus     Sekretær Maya Lillemoen
  Styremedlem Helge Skjerve     Styremedlem Erik H Korvald
  Styremedlem Erik H Korvald     Styremedlem Ola Ø Hoel
  Varamedlem Hermod Skogen     Varamedlem Hilde Wedde
             
2005 Leder Remi Pedersen   2006 Leder Hilde Wedde
  Nestleder       Nestleder Remi Pedersen
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Steinar Winnem
  Sekretær Maya Lillemoen     Sekretær Jens Sollie
  Styremedlem Ola Ø Hoel     Styremedlem Ola Enger
  Styremedlem Hilde Wedde     Varamedlem  
  Varamedlem          
             
2007 Leder Hilde Wedde   2008 Leder Hilde Wedde
  Nestleder Remi Pedersen     Nestleder Remi Pedersen
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Steinar Winnem
  Sekretær Jens Sollie     Sekretær Hilde Wedde
  Styremedlem Ola Enger     Styremedlem Bjørn Moen
  Varamedlem Ellen Gilhuus     Styremedlem Ola Enger
          Varamedlem Ellen Gilhuus
             
2009 Leder Hilde Wedde   2010 Leder Hilde Wedde
  Nestleder Steinar Winnem     Nestleder Steinar Winnem
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Steinar Winnem
  Sekretær Christoffer Bye     Sekretær Christoffer Bye
  Styremedlem Bjørn Moen     Styremedlem Mette Marit Ferner-Ringkiobing
  Styremedlem Hans Arne Østlund     Styremedlem Magne Thiedemansen
          Varamedlem Mette Gunleiksrud Jenssen
             
          Varamedlem Nils Elsrud
2011 Leder Hilde Wedde   2012 Leder Hilde Wedde
  Nestleder Steinar Winnem     Nestleder Steinar Winnem
  Kasserer Steinar Winnem     Kasserer Christoffer Bye
  Sekretær Christoffer Bye     Sekretær Hilde Wedde
  Styremedlem Magne Thiedemansen     Styremedlem Svein Tore Andersen
  Styremedlem Mette Marit Ferner-Ringkoibing     Styremedlem Ole Johnny Østborg
  Varamedlem Mette Gunleiksrud Jenssen     Varamedlem Mette Gunleiksrud Jenssen
  Varamedlem Nils Elsrud     Varamedlem Nils Elsrud
             
2013 Leder Hilde Wedde   2014 Leder Hilde Wedde
  Nestleder Steinar Winnem     Nestleder Steinar Winnem
  Kasserer Christoffer Bye     Kasserer Christoffer Bye
  Styremedlem Svein Tore Andersen     Styremedlem Ivan Kristensen
  Styremedlem Ole Johnny Østborg     Styremedlem Jens Ellingsen
  Varamedlem Nils Elsrud     Varamedlem Nils Elsrud
  Varamedlem Dag Bommen     Revisor Mariann Lia
          Valgkomite Eli Hvål
             
2015 Leder Hilde Wedde   2016 Leder Hilde Wedde
  Nestleder Steinar Winnem     Nestleder Steinar Winnem
  Kasserer Hilde Wedde     Kasserer Hilde Wedde
  Styremedlem Jens Ellingsen     Styremedlem Jens Ellingsen
  Styremedlem Ivan Kristensen     Styremedlem Ivan Kristensen
  Styremedlem Bente Weber Bergesen     Styremedlem Bente Weber Bergesen
  Varamedlem Nils Elsrud     Varamedlem Nils Elsrud
  Revisor Mariann Lia     Revisor Mariann Lia